Przewodnik po Czechach [Bezdroża]

Wydawnictwo Bezdroża proponuje przewodnik po Czechach – „Czechy. Gospoda pełna humoru. Wydanie 3” autorstwa Izabeli Krausowej-Żur.

Czechy, jak wiemy, to kraj bogaty turystycznie, kulturowo i kulinarnie. Każdy turysta odszuka w nim miejsca i wydarzenia dla siebie. Jednych zaciekawiają zabytki Pragi, Krumlowa czy Kutnej Hory. Zwolennicy folkloru zakochają się w małych miasteczkach – Turnov, Loket czy Szumperk. Czeski Raj, lasy Szumawy, dolina Sazawy – to miejsca do odpoczynku na łonie natury. Jest też wiele ścieżek rowerowych.

Warto sięgnąć po przewodnik „Czechy. Gospoda pełna humoru”, który będzie doskonałym wprowadzeniem w klimat naszych południowych sąsiadów, a także przyda się w podróży w zwiedzaniu miast i wiosek. Zapisano w nim praktyczne porady, wskazówki dotyczące noclegów, barów i restauracji, a także dojazdu i imprez kulturalnych. Są mapy, słowniczek i rozmówki polsko-czeskie.

Aby poznać przewodnik lepiej i zakupić go online, przejdź do księgarni internetowej wydawnictwa Bezdroża – kliknij na obrazku:
Czechy Przewodnik Książka

Dane książki:
ISBN: 978-83-7661-072-6, 9788376610726
Data wydania: 2010-03-22
Format: 125×175
Numer z katalogu: 5526
Książka z wkładką

Może Ci się również spodoba